Întâlnirea fotografilor suceveni #15

Apă, soare, voie bună și oameni faini. Totul la piscină. La Civica Sport Center – Suceava care a fost gazda noastră pentru Întâlnirea fotografilor suceveni cu numărul 15. Pentru că a fost o întâlnire cu scop recreațional nu o să dăm prea multe detalii. Tot ceea ce vă putem spune e că am avut parte de distracție, a fost o ieșire foarte faină și cu siguranță o să repetăm astfel de episoade.

@ Roxana Popa

@ Roxana Popa

@ Roxana Popa

@ Roxana Popa

@ Roxana Popa

@ Roxana Popa

@ Roxana Popa

@ Roxana Popa

@ Roxana Popa

@ Roxana Popa

Întâlnirea fotografilor suceveni #15

Întâlnirea fotografilor suceveni #15

Întâlnirea fotografilor suceveni #15

P.S. Sub îndemnul:

Cine suntem noi? Fotografi care cred că prietenia și socializarea pot crește nivelul profesional și artistic al muncii noastre. Împreună formăm o comunitate în care cunoștințele individuale și ajutorul reciproc sunt la îndemâna tuturor membrilor.

Ce-ți trebuie să intri în grupul nostru? Trebuie să dai dovadă de respect pentru fotografie și fotograf. E necesar să ai disponibilitate pentru a te implica activ în proiecte fotografice, întâlniri și dezbateri. E foarte important să fii pasionat de fotografie.

Le ai pe toate? Te așteptăm în comunitatea noastră și la întâlnirea cu numărul 16.

Cu drag, Cătălin Cîmpan, Ștefan Machedon Gheorghiță, Roxana Popa, Emi Dumbrăveanu, Vasly Art, Manuela Nicoleta și Adrian Crăciunescul.

Ochi, inspirație și lumină bună!

comments

Leave a reply