De când așteptam zăpada! ”Ieșim?”….”Ieșim!!!” Nu trebuie să întrebi de două ori pe iubitorii de fotografii cu zăpadă. Nici nu a existat mai apoi întrebarea ”Unde?” pentru că s-a subînțeles: în Bucovina îmbrăcată frumos în mantia albă. Și astfel consemnăm o nouă întâlnire a membrilor Clubului Fotografilor Suceveni, prima din 2026, la fotografiat pe dealurile…
Categorii


